Kategorie

Prezenty

Aktualnie brak prezentu
Koszyk 0 Produkt Produkty (pusty)    

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Pozostałe urządzenia

Wyposażenie pracowni pszczelarskiej

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z pszczelarstwem? Od wielu lat pasjonujesz się pszczołami i wciąż rozwijasz swoją pasiekę? Z pewnością wiesz o tym, że poza ulami, owadami oraz podstawowym sprzętem pszczelarskim, do efektywnej pracy potrzebne są urządzenia pasieczne i mniejsze narzędzia, które pozwolą ci na ł...

Wyposażenie pracowni pszczelarskiej

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z pszczelarstwem? Od wielu lat pasjonujesz się pszczołami i wciąż rozwijasz swoją pasiekę? Z pewnością wiesz o tym, że poza ulami, owadami oraz podstawowym sprzętem pszczelarskim, do efektywnej pracy potrzebne są urządzenia pasieczne i mniejsze narzędzia, które pozwolą ci na łatwy transport, przygotowanie mleczka pszczelego czy pokarmu. W sklepie Łysoń oferujemy najwyższej jakości urządzenia pszczelarskie, dzięki którym stworzysz prawdziwą pracownię, pomagającą rozwinąć twoją pasję.

Pracownia pszczelarska – urządzenia dla bartników

Narzędzia do pracowni pszczelarskiej to niezbędne wyposażenie bartnika, który dynamicznie rozwija swoją pasiekę, przygotowując ją nawet do przejścia na towarową. Dzięki podręcznym maszynom i urządzeniom ułatwi swoje codzienne zadania, miodobranie oraz inne działania. Urządzenia do mleczka pszczelego pozwolą na łatwe uzyskanie produktu z matecznika. Poszczególne modele różnią się mocą, wielkością czy wydajnością.

Maszyny pasieczne to również mieszalniki do ciast, które są przeznaczone do produkcji ciasta miodowo-cukrowego, Można je również wykorzystać do prywatnych celów – np. do rozdrabniania mięsa itd. Tego rodzaju urządzenia są wyposażone w sterowniki, dzięki czemu można nawet ustawić kierunek obrotów oraz czas produkcji, mający wpływ m.in. na gęstość.

Maszyny pszczelarskie to również destylatory przeznaczone do uzyskiwania wody destylowanej oraz innych technicznych płynów. Jest ona wykorzystywana np. do dezynfekcji i innych prac w gospodarstwie domowym. Całość jest wykonana ze stali kwasoodpornej, gwarantując długą żywotność i przygotowanie do kontaktu z żywnością.

Pracownia pszczelarska – urządzenie do ważenia lub transportu

Poza wyżej wymienionymi urządzeniami, w każdej większej pasiece przydatne będą wagi pasieczne i akcesoria, które można wykorzystać do określania ciężkości różnorodnych produktów pszczelich. Z pewnością docenisz ich stabilną konstrukcję, duży zakres pomiarowy i wbudowane funkcje antykradzieżowe. Wózki i podnośniki pozwolą natomiast na łatwy transport uli oraz beczek – proponujemy zarówno urządzenia ręczne oraz zautomatyzowane, idealne do pasiek towarowych.

Zastanawiasz się, gdzie znajdziesz maszyny do odparowywania kwasu szczawiowego, walce lub refraktometr? Zobacz nasze pozostałe urządzenia, które również przydadzą się w twojej codziennej pracy z pszczołami.

WięcejPromocja na Ule styropianowe 10+1

Pozostałe urządzenia 
Jest 23 produktów.

Podkategorie

 • Do mleczka pszczelego
 • Mieszalniki do ciast
 • Destylatory

  Wysokiej jakości destylatory

  W ofercie naszego sklepu można nabyć wysokiej jakości destylatory elektryczne, które są przeznaczone do otrzymywania wody destylowanej, a także innych płynów spożywczych i technicznych o czystości dochodzącej do niemal 100% (np. olejki kwiatowe i skoncentrowane substancje zapachowo-smakowe z owoców, kwiatów, ziół). Oferowane przez nas destylatory wykonane są z najwyższej jakości materiałów odpornych na zniszczenie (ze stali nierdzewnej kwasoodpornej), dzięki czemu posłużą każdemu pszczelarzowi nie tylko przez długi czas.

  Jak działa destylator?

  Destylacja polega na rozdzieleniu ciekłej mieszaniny wieloskładnikowej poprzez odparowanie. W kolejnym procesie zachodzi skroplenie składników. Destylator jest używany do wyizolowania lub oczyszczania związków składowych, wykorzystując różną lotność składników. By destylacja powiodła się, należy użyć profesjonalnego sprzętu oraz wybrać produkty, których skład gazu różni się od składu cieczy.

  Potrzebna ci aparatura do bimbru? Nasze urządzenia mogą destylować alkohol, wodę czy wspominane już olejki eteryczne. Destylator do bimbru elektryczny umożliwia uzyskanie destylatów zbożowych, owocowych, z owoców ponalewkowych czy maceratów ziołowych i owocowych oraz alkoholi czystych.

  Destylarka elektryczna i jej najważniejsze cechy

  Destylator jest łatwy w obsłudze, konserwacji i przechowywaniu. Wybrane modele są w stanie produkować destylat o czystości nawet do 94% z prędkością 1l na godzinę. Dodatkowo filtry do miodu dostępne w naszej ofercie zapewnią, że proces destylacji będzie przebiegał bezproblemowo. Urządzenia dostępne w naszej ofercie są wykonane ze stali kwasoodpornej, nierdzewnej, która daje gwarancję niemal dożywotniej sprawności i jest odpowiednia do kontaktu z żywnością.

  Destylatory posiadają również podgrzewanie elektryczne o mocy 3kW i wyświetlacz obrazujący aktualny stan pracy. W standardowym wyposażeniu znajdują się również: termometr, nierdzewna chłodnica, filtr wstępny i szybko-złącza wodne. Pracę destylatora kontroluje zaawansowany sterownik, który wykorzystuje precyzyjne cyfrowe czujniki temperatury. Wbudowane procedury diagnostyczne poprawią komfort twojej pracy z urządzeniem, niezależnie od uzyskiwanego preparatu.

 • Wagi pasieczne i akcesoria

  Specjalnie skonstruowane wagi ulowe pozwolą na łatwe sprawdzanie wagi uli. Inwestując w wagi do pasieki, można na bieżąco kontrolować przybytki i ubytki w ulu oraz inne ważne parametry ula w wybranym czasie: dni, miesięcy albo lat. Dzięki temu waga pasieczna pozwala określić co dzieje się w pasiece, mimo że na wadze pozostaje jedna rodzina. Wagi pasieczne doskonale spełniają swoją funkcję w pasiekach stacjonarnych, jak również w wędrownych. Waga ulowa, dzięki swojej prostocie jest przydatna nie tylko w pracy zawodowych pszczelarzy, ale także pszczelarzy amatorów. Wagi pasieczne są wykonane z najlepszych materiałów, aby zagwarantować trwałość i użyteczność na długi czas.

 • Pozostałe
 • Wózki i podnośniki

  Transportowanie przedmiotów stanie się prostsze z naszymi wózkami do przewożenia uli i beczek. Wózki są dostępne w wielu formach - taczek, platformy i innych, aby zapewnić jak największe pole możliwości. Wózki są wykonane z najlepszych materiałów, aby zagwarantować trwałość i użyteczność na długi czas.

na stronę
Pokazuje 16 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 16 - 23 z 23 elementów