Kategorie

Koszyk 0 Produkt Produkty (pusty)    

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Miodarki ze stołem i sitem

Miodarki do miodu do małych, średnich i dużych pasiek

W sklepie Łysoń każdy pszczelarz znajdzie wysokiej jakości miodarkę, która pozwoli na efektywny rozwój jego pasieki i wygodne pozyskiwanie miodu. Produkty oferowane w naszym sklepie będą niezastąpione w małych, średnich, jak i dużych pasiekach, w zależności od wielkości urządzenia, jego spos...

Miodarki do miodu do małych, średnich i dużych pasiek

W sklepie Łysoń każdy pszczelarz znajdzie wysokiej jakości miodarkę, która pozwoli na efektywny rozwój jego pasieki i wygodne pozyskiwanie miodu. Produkty oferowane w naszym sklepie będą niezastąpione w małych, średnich, jak i dużych pasiekach, w zależności od wielkości urządzenia, jego sposobu napędzania czy innych istotnych parametrów. Miodarki do miodu to urządzenia niezbędne w każdej pasiece, które będzie funkcjonowało niezawodnie przez wiele lat.

Linie miodarek do miodu i dostępne rodzaje

By ułatwić Państwu wybór najlepszej wirówki do miodu, stworzyliśmy podział urządzeń na trzy linie – MINIMA LINE, OPTIMA LINE oraz CLASSIC LINE, które są dostosowane do wielkości pasieki i potrzeb pszczelarza, różniąc się m.in. rodzajem kosza, sterowaniem czy napędem. Przed zakupem, warto sprawdzić, do jakiej linii należy dana miodarka.

Każda wirówka do miodu jest oparta na tych samych mechanizmach działania – składa się ze zbiornika oraz z wirnika do ramek, stanowiąc wytrzymałą konstrukcję, która efektywnie odwirowuje produkt pszczeli. Wśród pszczelarzy popularne są miodarki diagonalne, radialne i kasetowe, dostosowane do odwirowywania poszczególnych rodzajów miodu, pochodzących z różnorodnych uli.

Wirówki do miodu elektryczne oraz ręczne

Miodarki mogą odwirowywać miód w sposób automatyczny lub z naszą pomocą. Stąd podział na wirówki do miodu ręczne oraz miodarki elektryczne. Miodarka ręczna będzie doceniona przez pszczelarzy chcących zabrać ją na teren pasieki, którzy nie prowadzą przemysłowej produkcji miodu. Przy bardziej rozbudowanych pasiekach, lepszym wyborem będzie miodarka elektryczna, która pozwoli na szybsze uzyskanie produktu nawet w zaprogramowany sposób.

WięcejKWAS SZCZAWIOWY W POSTACI NASĄCZONYCH PASKÓW GLICERYNOWYCH Formy silikonowe Wysokiej jakości pokarmy dla pszczół

Miodarki ze stołem i sitem 
Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji